Contact

 Telefonisch / Fax
Simone FM is bereikbaar via de onderstaande telefoon / fax nummers:

Telefoonnummer Studio: (0900) 275 275 0 (€ 0,50 per minuut)
       (Rechtstreeks contact met de DJ! Tevens Flits/File meldingen)

Telefoonnummer zakelijke markt: (0591) 65 20 25
       (Administratie / Sales afdeling / Directie)

Faxnummer: (0591) 65 20 26
       (Zowel voor de zakelijk markt als voor luisteraars)

 SMS
Je kunt ons ook SMS-en. Je bericht komt dan direct bij de DJ terecht en wordt wellicht direct in de uitzending meegenomen! SMS-en naar Simone FM is zeer eenvoudig:

1) Begin je SMS bericht met SIMONE laat dan een spatie en toets dan je bericht.

2) Stuur dit bericht naar 3010 (€ 1,50 p.o.b., maximaal 1 bericht)

3) Je ontvangt direct een bevestigings SMS van ons als je SMS bericht goed is is aangekomen.

Voorbeeld:

SIMONE Hallo Anton! Ik wou even zeggen dat je een te gek programma hebt! Groetjes Nienke

 E-Mail
Simone FM is ook per e-mail te bereiken. Kijk in het lijstje hieronder voor het gewenste e-mail adres:

 Algemene Informatie
Bert Vos(Directeur)bert@simonefm.nl  
Ina van der Werf (Sales, Verkoper)ina@simonefm.nl  
Nick Matien (Sales, Verkoper)nick@simonefm.nl  
Sander Benjamins (Sales, Verkoper)sander@simonefm.nl  

 De DJ's van Simone FM
Anton Griep anton@simonefm.nl  
Bert Bakema bakema@simonefm.nl  
Bert Vos bert@simonefm.nl  
Danny Blom danny@simonefm.nl  
Hielke Boersma hielke@simonefm.nl  
Johan Mooibroek johan@simonefm.nl  
Marloes Pieksma   
Patrick Wolda patrick@simonefm.nl  

 Post / Overige informatie
Uiteraard kun je ons ook gewoon benaderen via de traditionele post.
Dit is ons post (en tevens bezoek-)adres:

Simone FM
Nijbracht 138
7821 CE Emmen

Je vindt ons op het Businesspark "Eigenhaard" (Nijbracht Center) in Emmen

Simone FM is onderdeel van Bert Vos Produkties B.V.
K.V.K.: 02063092
BTW: 8097.99.807.B.01
Rekeningnummer: 66.61.69.713 ING Bank te Emmen
IBAN: NL55 INGB 0666169713
Bic / Swift: INGBNL2A